Avon Temsilcisi Olarak Para Kazanın

Avon dünyada ismi marka olan bir isim olup kolaylıkla kendisiyle çalışma olanağı sunan bir firma özelliğindedir. Sadece ülkemizde değil birçok ülkede ve milyonlarca kullanıcı ve temsilcisi olan bir markadır. Bakım- kozmetik ürünler, takılar gibi pek çok ürün skalası olan Avon kendisiyle de ülkemizde çalışma olanakları anlamında geniş bir kitleye ulaşmış durumdadır. Üstelik de sadece 18 yaşını doldurmuş olmak ve ilgili Avon temsilci sözleşmesini doldurmanız gibi kolay bir yolla, ücretsiz olarak bu markanın satış hakkına sahip olmak mümkündür.

Avon Temsilciliği

Yoğun olarak ev hanımlarının veya ek gelir sağlamak isteyen kitlelerin tercihi olan Avon Temsilciliği %20’lik bir getiri ile satış yoluyla kar sağlamaktadır temsilcilerine. En risksiz yanı da Avon’un zaten oldukça bilinir olması ve çok fazla anlatma ihtiyacının bile duyulmuyor olacağıdır. Gerek Avon temsilcilerine gönderilen kataloglardaki yeterli bilgilendirme gerekse de Avon’un artık görsel medyada reklamlarında (hem de oldukça ünlü kişileri seçme yoluyla) ye alması yoluyla bilinen ve soru işaretlerine yer vermeyecek şeffaflıkta ilerlemekte. O halde diyoruz ki Avon Temsilcisi ol ve hiç ücret ödemeden Avon dünyasının müthiş ürünlerini satma fırsatını deneyimle.

Seçim Sizin..

Avon gibi Oriflame de katalog yoluyla satış hakkı veren ve de kişilere bu işi tanıtma yoluna gittiğiniz sürece alt ekip yoluyla sınırını sizin ve ekibinizin çabasının belirleyeceği bir iş olanağı sunmaktadır. Oriflame danışman olarak size gerek satış gerekse ekip kurma yoluyla yine Avon’un çoğu ürün skalasına sahip içeriğiyle ve ücretsiz temsilcilik yoluyla kazanç sağlamanıza açık bir iş sunmaktadır. İkisinin de avantajları oldukça fazla. Her ikisi de ücretsiz kayıtla ürünlerini katalog yoluyla sunma fırsatını sunarlarken temsilcilerine, Avon artık medyaya da açıldığı için üyelik alanındaki gelir Oriflame firmasındaki gibi işlemeyecektir. Çünkü Avon sitesinden zaten üye olabileceksiniz. Oysa ki Oriflame daha medyaya açılma kısmını sadece sponsorluk alanında açtığı için ekip ve üyelik kısmından Avon  firması olası gelirlerinden size daha geniş imkanları sunuyor olacaktır.

 

Bir cevap yazın